kluk-puknjv eresfb

Minulé ročníky 2017

First slide

Kluk Puk Jakuba Voráčka zvítězil

pohar-2017

Kluk Puk, symbol nadace Jakuba Voráčka, porazil v Mikulově nejen ostatní týmy, ale především sám sebe. Na konto nadace získal téměř o čtvrt milionu více, než v loňském ročníku charitativního fotbalového turnaje. Akce Hokejky pro Kluka Puka, která se konala v sobotu 24. 6. 2017 v Mikulově, získala pro pacienty s roztroušenou sklerózou mozkomíšní (RS) celkem 1 209 814 Kč. Výsledná částka je součtem příspěvků diváků na hřišti FC Pálava a večerní dražby.

Turnajem provedla hosty ve sluncem rozpáleném Mikulově Karolína Gudasová, zápasy týmů komentoval Pavel Nečas.

Turnaj čtyř týmu odstartovaly bubny TAM TAM BATUCADA a oficiálního zahájení se ujal Jakub Voráček se svojí sestrou Petrou Klausovou a Rostislavem Koštialem, starostou města Mikulov, který převzal nad akcí záštitu. „Celý odpoledne bylo úžasný a přišli fajn lidi, aby pomohli pacientům s RS. Kluci, kamarádi, kteří nadaci podporují už od začátku, se utkali se Zbrojovkou Brno, Real Top Praha a Zlatým týmem,“ shrnuje Jakub Voráček.

Na trávníku a při autogramiádách se sešla řada známých jmen: Jakub Voráček, Dominik Hašek, David Pastrňák, Michal Neuvirth, Petr Mrázek, Tomáš Ujfaluši, Jiří Tlustý, Petr Švancara, Radek Smoleňák, Libor Procházka, Jiří Jarošík, Ondřej Pavelec, Michal Kempný, Jan Koukal, Martin Fenin, Marek Jankulovski, Jaromír Látal, Zdeněk Eichman, Petr Tatíček, František Ptáček, Marek Heinz, Jan Hruška, Vojtěch Němec, Josef Hron, Daniel Břežný, Vladimír Michal, Petr Maléř, Zdeněk Cihlář, Pavel Slezák, David Šural, Richard Dostálek, Svatopluk Habanec, Zdeněk Valnoha, Libor Došek, Petr Došek, Pavel Šustr, David Suchařípa, Vlastimil Vidlička, Jaromír Bosák, Radek Bejbl, Jakub Štáfek, Leoš Noha, Jan Rajnoch, Vojtěch Nouzák, Jakub Štefek, Daniel Pudil, Petr Mainer a mnoho dalších.

Originální pohár z dílny uměleckých sklářů Václava Sobotky a Pavla Fila si nakonec na Kladno odvezl tým Nadace Jakuba Voráčka. Nejužitečnějším hráčem turnaje se stal David Suchařípa.

Součástí akce byl také stánek eReS týmu ČR, kde si lidé mohli díky speciálnímu obleku vyzkoušet, jak se cítí člověk s „ereskou“ a také se dozvědět od fyzioterapeuta Sanatorií Klimkovice, jak správně rehabilitovat a jaké sportovní aktivity jsou pro nás pacienty vhodné.
V rámci doprovodného programu se děti účastnily sportovních disciplín a po celý den probíhaly ukázky práce Policie ČR, záchranky a hasičů.

„Když jsme sečetli výtěžek na mikulovském hřišti – 609 714 Kč, tak mě to strašně dojalo. A když se částka díky večerní dražbě téměř zdvojnásobila, byl to neuvěřitelný pocit. Moc děkuji všem, kterým vděčíme za tento úspěch. Divákům, hráčům, Českým miss, které i letos prodávaly velmi úspěšně tombolenky, městu Mikulov, našim partnerům, dražitelům a také dobrovolníkům. Těšíme se, že se v Mikulově opět sejdeme na Hokejkách pro Kluka Puka 2018“, říká Petra Klausová.

Fotogalerie 2017

Podívejte se na fotogalerii z ročníku 2017.

GALERIE 2017

Partneři 2017

Záštita

Zastita_100_01

Partner

Partner_100_01

Mediální partneři

Media_80_01Media_80_02Media_80_03

Oficiální dodavatel

wiky starobrno

Děkujeme za podporu

Dekujeme_60_01 Dekujeme_60_02 Dekujeme_60_03 Dekujeme_60_04 Dekujeme_60_05 Dekujeme_60_06 Dekujeme_60_07 Dekujeme_60_08 Dekujeme_60_09 Dekujeme_60_10 Dekujeme_60_11 Dekujeme_60_12 Dekujeme_60_13 Dekujeme_60_14

top