kluk-puknjv eresfb

Hravá zóna 2019

Na sousedním tréninkovém hřišti vás přivítá Hravá zóna pro děti.

Hravá zóna má celkem 7 stanovišť, po registraci a splnění všech úkolů jednotlivých stanovišť si každý junior nebo juniorka můžou vyzvednout svou výhru. 5 stanovišť připravuje Nadace Jakuba Voráčka, další 2 stanoviště připravujeme ve spolupráci s IZS. Hlavním partnerem Hravé zóny je WIKY.

HLAVNÍM MEDIÁLNÍM PARTNEREM letošní ročníku HOKEJKY PRO KLUKA PUKA 2019 je TV Nova Sport, která dorazí se svým stanem NADACE NOVA a maskotem, který bude dělat radost především našim menším fanouškům. Nadace NOVA se v letošním roce připojila mezi naše podporovatele a o našich společných projektech budeme brzy všechny rádi informovat. Děkujeme :)

Nadace Nova Nadace Nova

NOVĚ se v rámci HRAVÉ ZÓNY představí oblíbené tváře Televize Seznam Jiří Hošek, Luděk Mádl, Jindřich Šídlo a Jaromír Bosák, kteří vyráží s fotbalovým týmem Real Top Praha na charitativní fotbalové zápasy po celé České republice. V rámci jednotlivých utkání natočí druhou šestidílnou sérii sportovní talk show Jiná liga, kterou na podzim odvysílá Televize Seznam.

Televize Seznam

Navíc si budou všichni malí i velcí moci vyzkoušet nový sport Teqball, který se příštím roce objeví i mezi novými sporty.

Teqball je speciálně navržený stůl pro nový sport založený na fotbale. Patentovaný tvar skládacího stolu připomínající stůl na stolní tenis má zaoblenou hrací desku, kam obdobně jako ve stolním tenise fotbalový míč dopadá. Hráči míč zpracovávají pouze nohama a nedochází s ním tak k žádnému jinému kontaktu. Teqball můžou hrát dva, čtyři či více hráčů najednou.

Zpět na vše o akci

kuzely
top